Wywóz odpadów śmieci i gruzu w Krakowie

Jak wygląda wywóz odpadów i dlaczego warto to robić?

Masz do wyrzucenia odpady komunalne, zwykłe śmieci, odpady wielkogabarytowe lub pozostał ci gruz po niedawnym remoncie i chciałbyś się tego wszystkiego pozbyć? To zrozumiałe, jednak nie jest to tak proste, ponieważ nikt takich odpadów nie przyjmie, jeśli ich wywozem zajmiemy się na własną rękę. Takie są przepisy i normy, których zakłady utylizacji śmieci są zobowiązane przestrzegać. No dobrze, co jednak w takim wypadku zrobić z zalegającymi odpadami i gruzem? Najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie do tej czynności odpowiedniej firmy, która za Państwa zajmie się tym szpecącym problemem, usuwając gruz i odpady w sposób szybki i tani.

Warto więc zaufać sprawdzonym i doświadczonym w branży wywozu i utylizacji odpadów pracownikom i firmie, która do swoich zadań podchodzi profesjonalnie i rzetelnie oraz - co istotne - posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia na wywóz śmieci. To gwarancja szybkiego, profesjonalnego i bezproblemowego wywozu śmieci z każdego miejsca w Krakowie i okolicy.

Nie zajmujemy się wyłącznie tradycyjnymi śmieciami i odpadami. Usuwamy również odpady gabarytowe i gruz.

Za swoje usługi oferujemy konkurencyjne ceny – działamy tanio, szybko i profesjonalnie.

Wybór kontenera i przeznaczenie

Kontener 3,0 m3  

- doskonałe rozwiązanie w niewielkich pracach remontowych np. łazienki, mniejszych pracach budowlanych w domu i ogrodzie. Składowanie śmieci budowlanych, płytek ceramicznych, drewna, wywozu pozostałości po pracach ogrodowych.

 

Kontener 6 m3

 - najczęściej wybierany podczas kompleksowych prac remontowych w mieszkaniach, domach jednorodzinnych. Można w nich transportować gruz ceglany, ziemię, ceramikę, płytki chodnikowe etc.

 

Kontener 12 m3 

 - kontener w systemie hakowym, dobrze sprawdza się podczas prac rozbiórkowych lub wykopów.

 

Kontener 18 m3 

- jest to kontener używany na dużych budowach czy większych zleceniach. Przeznaczony na składowanie i odbiór lekkich odpadów budowlanych i poremontowych o dużych rozmiarach np. płyty gipsowo-kartonowe, materiały izolacyjne oraz na inne odpady wielkogabarytowe.

Galeria zdjęć:

 

Sortownia Odpadów Budowlanych Sort-Mix © Kraków 2017